Atnaujintas PLOOM X ADVANCED kaitinamojo tabako įrenginys

Straipsnyje apžvelgsime, kokias atnaujintas funkcijas turi PLOOM X ADVANCED. Taip pat pasidalinsime, kokios technologinės savybės išliko atnaujintame kaitinamojo tabako įrenginyje.

Kur galite įsigyti Ploom X kaitinamojo tabako produktus?

Ploom X – tai inovatyvių bei aukščiausios kokybės technologijų pagrindu veikianti kaitinamojo tabako sistema. Nuo šių metų Ploom X produktai yra pasiekiami ir Lietuvoje.

Pokyčiai po spalio 23 dienos

Nuo š.m. spalio 23 d. pagal priimtą Europos Komisijos deleguotąją direktyvą

Atidarytas Ploom X kaitinamojo tabako produktų salonas Vilniuje

Šių metų rudenį Ploom pasitinka su geromis naujienomis – atidarytas naujas Ploom prekių salonas prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ Vilniuje.

Kaip naudoti Ploom X kaitinamojo tabako produktus?

Pažangiausių technologijų pagrindu veikiantis Ploom X kaitinamojo tabako įrenginys suteikia alternatyvią rūkymo patirtį vartotojams.

Kaip galite įsigyti Ploom X kaitinamojo tabako produktus?

Ar bent kartą skaitėte ar kitaip domėjotės alternatyviais rūkymo metodais? Jei taip, tuomet yra nemaža tikimybė, kad esate susidūrę su tokiais terminais kaip kaitinamasis tabakas arba kaitinamojo tabako produktai.

Ką turite žinote apie Ploom X technologines savybes?

Šiame straipsnyje pristatysime Ploom X kaitinamojo tabako įrenginyje įdiegtas HeatFlow ir IntuiTouch technologijas. Detaliai aptarsime, kokiomis savybėmis išsiskiria ir kaip veikia šios naujos kartos technologijos.

Kokius Ploom X aksesuarus pasirinksite jūs?

Sparti technologinė plėtra sudarė sąlygas sukurti itin pažangius kaitinamojo tabako produktus. Šiais metais Lietuvoje pasirodęs Ploom X kaitinamojo tabako produktas yra žinomas dėl savo modernių technologinių sprendimų ir išskirtinio dizaino.

Kaip ir kada galima grąžinti Ploom prekes?

Šiame straipsnyje rasite informacijos apie tai, kaip galite grąžinti Ploom įrenginius. Aptarsime, prekių su defektais grąžinimą, gražinimo sąlygas bei grąžinimo procedūrą. 

Ar galima neštis savo Ploom įrenginį į lėktuvą?

Šiame straipsnyje sužinosite, ar galite nešti Ploom įrenginį į lėktuvą. Bus aptariamos avialinijų taisykles, baterijų svarbą, rekomendacijas ir kelionių saugos gaires.

Kaip įkrauti Ploom, kad jis tarnautų ilgiau?

Ploom yra vienas iš populiariausių tabako kaitinimo įrenginių rinkoje, pasižymintis aukšta kokybe, patogumu ir stilinga išvaizda. Įrenginys turi integruotą lengvai įkraunamą bateriją, užtikrinančia ilgalaikį naudojimą. Tačiau kaip ikrauti Ploom, kad jis tarnautų ilgiau? 

Kaip JTI rūpinasi nebenaudojamais įrenginiais?

Vienas iš svarbiu aspektų, kuriuo JTI siekia prisidėti prie tvarios ateities, yra atsakingas nebenaudojamų įrenginių, tokių kaip elektroninės cigaretės ir tabako kaitinimo įrenginiai, šalinimas. Tad kaip JTI rūpinasi nebenaudojamais įrenginiais? 

Ar jums jau yra 18 metų?

 

Norėdami lankytis šioje svetainėje, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų.

 

Šioje svetainėje lankytis gali tik suaugusieji Lietuvoje esantys nikotino ar tabako gaminių vartotojai. Šie produktai sukelia priklausomybę ir nėra nerizikingi.

 

Taip