Atnaujintas PLOOM X ADVANCED kaitinamojo tabako įrenginys

Naujųjų metų pradžia simboliškai sutapo su PLOOM X ADVANCED kaitinamojo tabako įrenginio atnaujinimu. Pažangumas ne veltui slypi šio modelio pavadinime – PLOOM X ADVANCED veikia su patobulinta HeatFlow kaitinimo technologija, kuri lemia didesnę kaitrą, optimalesnį tabako kaitinimą ir dar labiau prisideda prie aplinkai draugiško įrenginio naudojimo.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokias atnaujintas funkcijas turi PLOOM X ADVANCED. Taip pat pasidalinsime, kokios technologinės savybės išliko atnaujintame kaitinamojo tabako įrenginyje bei, kaip PLOOM X ADVANCED prisideda prie tvarumo skatinimo.

Patobulintos kaitinamojo tabako technologijos savybės

Progresyvus požiūris į technologijas ir inovacijas yra PLOOM prekių ženklo pagrindas. Nagrinėdami savo klientų atsiliepimus ir sekdami tendencijas kaitinamojo tabako technologijų srityje atnaujinome PLOOM X modelį į PLOOM X ADVANCED. Keli esminiai funkcionalumai, kuriuos turi atnaujintas kaitinamojo tabako įrenginys:

• Optimalesnis tabako kaitinimas. PLOOM X ADVANCED veikia patobulinta HeatFlow kaitinamojo tabako technologija, užtikrinanti galingesnę kaitrą, kuri siekia 320°C temperatūrą vietoje 295°C. Tai leidžia optimizuoti oro paskirstymą ir garantuoja sodresnius garus kaitinimo sesijos metu.

• Greitesnis įrenginio įkrovimas. Galingesnė baterija leidžia pilnai įkrauti kaitinamojo tabako įrenginį per 90 minučių ir garantuoja neribotus įtraukimus kiekvienos kaitinimo sesijos metu.

• Patobulintos dizaino detalės. Priekiniame korpuse sustiprintas magnetas padeda užtikrinti itin tvirtą priekinio dangtelio sukibimą ir sandarią viršutinio slankiklio fiksaciją viso naudojimo metu.

Įrenginio dizainas išliko tas pats, tačiau PLOOM X ADVANCED asortimentą papildė nauja spalva – Navy Blue, įgalinanti nakties atspalvių įkvėptą produkto dizainą.

Išlikusios kaitinamojo tabako įrenginio funkcijos

Pristačius atnaujintus PLOOM X ADVANCED funkcionalumus, svarbu apžvelgti, kokios kaitinamojo tabako įrenginio savybės išliko.

· 5 minučių trukmės kaitinimo sesija. Neribotas įtraukimų skaičius kiekvienos tabako kaitinimo sesijos metu.

· Iki 20 kaitinimo sesijų su pilnai pakrautu įrenginiu.

· Kaitros greitis. Įjungus PLOOM X ADVANCED, kaitinamojo tabako įrenginys įkaista per 25 sekundes.

· Intuityvus įrenginio korpusas. IntuiTouch technologijos dėka PLOOM X ADVANCED veikia be jokių išorinių mygtukų. Tad kaitinimo sesijai prasidedant ir baigiantis įrenginys suvibruoja, o priekiniame korpuse sumirksi LED lemputė.

Tiek atnaujintos, tiek išlikusios PLOOM X ADVANCED kaitinamojo tabako įrenginio savybės padeda siekti PLOOM prekių ženklo užsibrėžtų tvarumo tikslų.

Ploom žingsniai tvarumo link

Aplinkos tausojimo kontekste vartotojai vis dažniau atsižvelgia į prekių ženklų vykdomas tvarumo iniciatyvas. Kantar* ataskaitos apie tvarumo transformacijos praktikas duomenimis, 77% suaugusiųjų pozityviai vertina prekės ženklus, įgyvendinančius į tvarumą nukreiptas iniciatyvas, o Future focus in: Sustainability** tyrimas rodo, kad 63% suaugusiųjų visame pasaulyje yra susirūpinę dėl augančios aplinkos taršos ir nori asmeniškai prisidėti prie tvarumo skatinimo.

Tvarumas yra viena iš PLOOM prekių ženklo strateginės svarbos sričių, kuria įsipareigojame mažinti kaitinamojo tabako technologijų poveikį aplinkai iki minimumo. Siekdami šio tikslo išsigryninome pagrindinius tvarumą skatinančius veiksmus:

Pakartotinis pakuočių naudojimas ir perdirbimas

Nors PLOOM prekių ženklas Lietuvoje pasirodė kiek mažiau nei prieš metus, nuolat analizuojame ir ieškome naujų sprendimų tvaresnių įrenginio pakuočių kūrimui. Vienas iš pavyzdžių yra atnaujinto PLOOM X ADVANCED įrenginio pakuotė, kuri, nors yra mažesnė, kompaktiškai talpina kaitinamojo tabako įrenginį ir visus jo priedus.

PLOOM siekia visapusiškai sumažinti naujų pakuočių naudojimą. Iki 2025 m. planuojame pakartotinai naudoti arba perdirbti 85% visų produktų pakuočių, o iki 2030 m. šis skaičius pasieks 100%.

Nenaudojamų kaitinamojo tabako įrenginių surinkimas

Nerūšiuojami elektroniniai prietaisai gali sukelti rimtą neigiamą poveikį aplinkai. Ne išimtis – netinkamai rūšiuojami kaitinamojo tabako įrenginiai, turintys viduje integruotas tabako kaitinimo sistemas ir baterijas. Tad artimiausiu planuojame pakviesti savo klientus palikti nebenaudojamus PLOOM X įrenginius specializuotose PLOOM salonuose. Atsakingai pasirūpinsime panaudotais įrenginiais ir atskiromis jų detalėmis perdirbimo tikslais.

Aplinkai draugiški aksesuarai

PLOOM aksesuarų asortimentą sudaro medžiaginiai dėklai ir odinės, medžiaginės įrenginio nugarėlės, pagamintos iš perdirbtų bei aplinkai nekenksmingų medžiagų. Šie aksesuarai pažymėti specialiais tvarumą identifikuojančiais simboliais.

Tvarumo inovacijų vystymas

Skaitmeninė plėtra ir tvarių inovacijų vystymas leidžia mums ne tik mažinti kaitinamojo tabako įrenginių tiesioginį poveikį aplinkai, bet ir gerinti tabako kaitinimo patirtį mūsų klientams.

Atnaujinto PLOOM X ADVANCED įrenginyje veikianti pažangi HeatFlow technologija užtikrina efektyvesnį kaitinimą, o galingesnė baterija leidžia greičiau įkrauti įrenginį ir naudotis juo ilgesnį laikotarpį. Tobulindami PLOOM X ADVANCED funkcionalumus siekiame užtikrinti sklandesnį ir tvaresnį įrenginio naudojimą garantuodami kaitinamojo tabako technologijų kokybę ir ilgaamžiškumą.

Daugiau apie PLOOM X ADVANCED kaitinamojo tabako įrenginį rasite produkto aprašyme.

 

*Sustainable Transformation Practices, Kantar (2021).

** Future focus in: Sustainability (2021).

Šie produktai nėra nerizikingi ir gali sukelti priklausomybę. Skirta tik suaugusiesiems.

Ar jums jau yra 18 metų?

 

Norėdami lankytis šioje svetainėje, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų.

 

Šioje svetainėje lankytis gali tik suaugusieji Lietuvoje esantys nikotino ar tabako gaminių vartotojai. Šie produktai sukelia priklausomybę ir nėra nerizikingi.

 

Taip