Ploom tinklaraštis apie tai, ar galite neštis Ploom įrenginį į lėktuvą

Avialinijų taisyklės

Taigi, ar galima neštis Ploom į lėktuvą? Pirmiausia, svarbu suprasti, kad kiekviena avialinijų kompanija ir šalis gali turėti skirtingas taisykles dėl elektroninių cigarečių ir tabako kaitinimo įrenginių transportavimo. 

Vis dėlto, dažniausiai Ploom ir panašūs įrenginiai yra leidžiami kaip rankinio bagažo dalis. Oro uosto patikroje jį reikia išimti kartu su tokiais įrenginiais kaip nešiojamas kompiuteris, telefonas, elektroninė skaityklė ir kiti. 

Svarbu tik tai, kad įrenginys būtų išjungtas ir saugiai laikomas bagaže per visą skrydžio laiką. Atminkite, kad naudotis Ploom negalima viso skrydžio metu. Kai kurios avialinijos gali reikalauti, kad įrenginys būtų patikrintas saugumo tikrinimo metu, todėl būkite pasiruošę tai padaryti.

Ploom baterijos

Dauguma avialinijų turi griežtas taisykles dėl ličio jonų baterijų transportavimo. Ploom įrenginiai, kaip ir daugelis kitų elektroninių įrenginių, naudoja būtent šio tipo baterijas, kurios  paprastai gali būti vežamos tik rankiniame bagaže. 

Taigi, prieš keliaujant visada patartina atidžiai dėtis daiktus ir visada įsitikinti, kad Ploom įrenginys yra išjungtas ir saugiai supakuotas jūsų rankiniame bagaže.

Kelionės sauga

Svarbu atsakyti ne tik į klausimą ar galima neštis Ploom į lėktuvą, bet ir kaip tai daryti saugiai. Kai keliaujate su Ploom įrenginiu, svarbu atsižvelgti į kelias saugumo gaires. 

Pavyzdžiui, įrenginys turi būti pilnai išjungtas, kad išvengtumėte netyčinio įsijungimo, trumpo sujungimo ir kitų galimų problemų. Be to, visada laikykite įrenginį ir jo priedus toli nuo ugnį ar elektros smūgį sukelti galinčių šaltinių.

Papildomos rekomendacijos

Daugelis Ploom įrenginius naudojančių klientų savo patirtimis ir rekomendacijomis dalinasi internetiniuose forumuose ir socialiniuose tinkluose. Viena dažniausių rekomendacijų yra išsiaiškinti visą reikiamą informaciją apie avialinijų taisykles, kad nekiltų jokių nesklandumų prieš skrydį ar jo metu arba netektų išmesti savo Ploom. 

Atminkite, kad už taisyklių nesilaikymą, pvz. už įrenginio transportavimą registruotame bagaže ar rūkymą lėktuve galite būti pašalintas iš skrydžio, o kai kuriose šalyse net suimti ar nuteisti, todėl rizikuoti tikrai neverta.

Santrauka

Nors dauguma avialinijų leidžia vežti Ploom įrenginius rankiniame bagaže, visada geriau iš anksto pasitikrinti su konkrečiomis kompanijomis ir šalimi, į kurią keliaujate. Taip pat, kad kelionė būtų kuo saugesnė ir malonesnė, svarbu laikytis visų saugaus baterijų transportavimo rekomendacijų.

Jei turite abejonių ar klausimų, visada galite tiesiogiai kreiptis į avialinijas, su kuriomis planuojate keliauti – taip užtikrinsite, kad jūsų kelionės su Ploom įrenginiu metu nebus jokių nemalonių siurprizų. Ši informacija yra ypač naudinga tiems, kurie dažnai keliauja ir nori būti tikri, kad jų kelionės visada praeis sklandžiai. Naujausios informacijos apie konkrečias avialinijas bei šalis ir jų reikalavimus galite rasti ir internetinėse avialinijų ir oro uostų svetainėse. 

Ploom klientų aptarnavimas

Jei iškils papildomų klausimų. Ploom klientų aptarnavimo centras yra pasirengęs suteikti visą reikiamą pagalbą ir informaciją, kad jūsų kelionė būtų kuo malonesnė. Kreipkitės užpildę formą mūsų svetainėje arba skambinkite nurodytu telefonu. 

Visa ši informacija yra skirta padėti jums be jokių problemų keliauti su Ploom įrenginiu. Svarbu visada būti informuotiems ir pasiruošusiems, kad tiek darbo reikalais, tiek atostogauti keliautumėte jokių rūpesčių. Jei laikysitės visų šiame straipsnyje pateiktų rekomendacijų ir patarimų, jūsų kelionė su Ploom įrenginiu bus ne tik saugi, bet ir rami.

Šie produktai nėra nerizikingi ir gali sukelti priklausomybę. Skirta tik suaugusiesiems.

Ar jums jau yra 18 metų?

 

Norėdami lankytis šioje svetainėje, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų.

 

Šioje svetainėje lankytis gali tik suaugusieji Lietuvoje esantys nikotino ar tabako gaminių vartotojai. Šie produktai sukelia priklausomybę ir nėra nerizikingi.

 

Taip