• Ploom Lietuva
  • Naujienos
  • Ploom tinklaraštis apie tai, kaip galite įsigyti Ploom X kaitinamojo tabako produktus Lietuvoje.

Kaip galite įsigyti Ploom X kaitinamojo tabako produktus?

Ar bent kartą skaitėte ar kitaip domėjotės alternatyviais rūkymo metodais? Jei taip, tuomet yra nemaža tikimybė, kad esate susidūrę su tokiais terminais kaip kaitinamasis tabakas arba kaitinamojo tabako produktai.

Šiame tinklaraštyje pristatysime, kas yra kaitinamojo tabako gaminiai, o konkrečiai – aukščiausios kokybės technologijų pagrindu veikianti Ploom X kaitinamojo tabako sistema. Taip pat aptarsime, kokiais būdais galite apžiūrėti ar įsigyti Ploom X įrenginį Lietuvoje. 

Kas yra kaitinamojo tabako gaminiai?

 

Skirtingai nei įprastose cigaretėse kaitinamojo tabako įrenginiuose tabakas yra kaitinamas, o ne deginamas. Tokių produktų kaip, pavyzdžiui, Ploom X, kaitinamojo tabako sistemos yra paremtos unikalia HeatFlow technologija, kuri užtikrina tabako kaitinimą iki tam tikros temperatūros sukuriant garavimą, o ne deginimą. Taip pat yra svarbu paminėti, kad kaitinamojo tabako įrenginiai neišskiria deginimo kvapo.

Ploom X kaitinamojo tabako sistema – jau Vilniaus Akropolyje

Vienas iš būdų, kaip galima iš arčiau pamatyti ir įsigyti Ploom X kaitinamojo tabako produktus, tai apsilankyti specializuotame Ploom salone prekybos centre Akropolis, Vilniuje. Šis salonas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori asmeninio dėmesio ir išsamios konsultacijos apie Ploom X įrenginius bei jų funkcijas.

Vilniaus Akropolyje įsikūrusiame Ploom salone dirba profesionali konsultantų komanda, kuri yra pasirengusi jus supažindinti su produktais, atsakyti į klausimus ir padėti išsirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Ploom konsultantų pagalba turėsite galimybę savarankiškai išmėginti ir patikrinti Ploom X kaitinamojo tabako sistemas.

Šioje specializuotoje Ploom parduotuvėje galima įsigyti norimus aksesuarus ir kaitinamojo tabako gaminius, kurie papildys jūsų Ploom X prietaisus. Ploom konsultantai jums mielai papasakos, kaip galite naudotis Ploom X įrenginiais bei pasiūlys aksesuarus, derančius prie jūsų stiliaus ir turimo Ploom X kaitinamojo tabako produkto.

Ploom X rasite įvairiose prekybos vietose visoje Lietuvoje

Ploom X kaitinamojo tabako produktai yra prieinami ne tik Ploom salone Vilniaus Akropolyje, bet ir kitose prekybos vietose visoje Lietuvoje. Susipažinti ir apžiūrėti Ploom X įrenginius jau galite visose Circle K ir Viada degalinėse bei Narvesen prekybos vietose didžiuosiuose miestuose ir mažesniuose miesteliuose Lietuvoje.

Atvykus į vieną iš šių prekybos vietų, Ploom X kaitinamojo tabako sistemas galite rasti specialiuose skyriuose ar pažymėtuose stenduose.

Prieš vykdami į Circle K ir Viada degalines bei Narvesen prekybos taškus, galite pasitikrinti informaciją apie Ploom X kaitinamojo tabako produktų prieinamumą ir galimas nuolaidas minėtų prekybos vietų tinklalapiuose.

Specialūs pasiūlymai registruotiems Ploom X nariams

Apsilankius www.ploom.lt interneto svetainėje ir susikūrus savo asmeninę Ploom paskyrą, gausite specialius pasiūlymus Ploom nariams.

 

Šie produktai nėra nerizikingi ir gali sukelti priklausomybę. Skirta tik suaugusiesiems.

Ar jums jau yra 18 metų?

 

Norėdami lankytis šioje svetainėje, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų.

 

Šioje svetainėje lankytis gali tik suaugusieji Lietuvoje esantys nikotino ar tabako gaminių vartotojai. Šie produktai sukelia priklausomybę ir nėra nerizikingi.

 

Taip