Kaip JTI rūpinasi nebenaudojamais įrenginiais?

Japan Tobacco International (JTI) yra viena iš pirmaujančių tabako ir su tabaku susijusių produktų kompanijų pasaulyje. Be to, kad JTI yra įsipareigojusi gaminti aukštos kokybės produktus, kompanija rūpinasi ir aplinka. 

Vienas iš svarbiausių aspektų, kuriuo JTI siekia prisidėti prie tvarios ateities, yra atsakingas nebenaudojamų įrenginių, tokių kaip elektroninės cigaretės ir tabako kaitinimo įrenginiai, šalinimas. Tad kaip JTI rūpinasi nebenaudojamais įrenginiais? Skaitykite toliau.

Perdirbimo programos

JTI savo iniciatyvomis vartotojus skatina atsakingai pasirūpinti nebenaudojamais gaminiais. 

Visose „Ploom“ rinkose vartotojai gali palikti senus elektroninius prietaisus parduotuvėse ir parduotuvių salelėse, kur jais atsakingai pasirūpinama. 

JTI taip pat vykdo specialias perdirbimo programas, suteikiančias vartotojams galimybę grąžinti nebenaudojamus įrenginius į specialius taškus arba paštu. Šie įrenginiai tuomet yra atidžiai išardomi, o naudotų prietaisų baterijos ir metalinės dalys yra perdirbamos arba panaudojamos kitais būdais. 

Novatoriški sprendimai

JTI siekdama sukurti dar tvaresnius įrenginius, investuoja į įvairius tyrimus ir plėtrą. Tai apima naujų, lengviau perdirbamų medžiagų kūrimą ir baterijų technologijų tobulinimą, kad jos tarnautų ilgiau ir būtų saugesnės aplinkai.

Be to, siekiama užtikrinti, kad iki 2025 m. 85 proc., o iki 2030 m. – 100 proc. „Ploom“ pakuočių būtų pakartotinai panaudojama arba perdirbama. 2022 m. buvo perdirbta 82 proc. pakuočių. 

JTI taip pat nuolat ieško novatoriškų sprendimų, kaip apskritai atsisakyti naujo plastiko naudojimo. Štai, pvz. Lenkijoje nuo 2022 m. visos „Ploom“ pildomosios dėžutės gaminamos naudojant 100 % perdirbtų medžiagų. 

2023 m buvo pradėtas naudoti plonesnis pildomųjų talpyklų viršelis, taip pat vertinamos alternatyvos, kaip pildomųjų talpyklų vidinius aliumininius įdėklus pakeisti popieriniais.

Vartotojų švietimas

Kalbant apie tai, kaip JTI rūpinasi nebenaudojamais įrenginiais, svarbu paminėti ir vartotojų švietimo kampanijas, kuriose pateikiama informacija apie atsakingą įrenginių naudojimą ir perdirbimą. Tai apima socialinių tinklų kampanijas, informacinės medžiagos pateikimą prie produktų ir netgi seminarus, kuriuose vartotojai gali sužinoti daugiau apie tvarumą.

Be to, JTI į savo tvarumo iniciatyvas įtraukia ir vietos bendruomenes. Kompanija organizuoja šiukšlių rinkimo akcijas ir aplinkosaugos renginius, kuriuose vartotojai gali ne tik grąžinti nebenaudojamus įrenginius, bet ir sužinoti apie kitus būdus, kaip prisidėti prie aplinkosaugos. Tai padeda formuoti atsakingesnį vartotojų elgesį. 

 
 
Šie produktai nėra nerizikingi ir gali sukelti priklausomybę. Skirta tik suaugusiesiems.
 

Ar jums jau yra 18 metų?

 

Norėdami lankytis šioje svetainėje, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų.

 

Šioje svetainėje lankytis gali tik suaugusieji Lietuvoje esantys nikotino ar tabako gaminių vartotojai. Šie produktai sukelia priklausomybę ir nėra nerizikingi.

 

Taip