Kuo skiriasi kaitinamojo tabako lazdelė ir cigaretė ar cigaras?

Cigarai, cigaretės ir kaitinamojo tabako gaminiai turi tikro tabako.

Skirtumas yra tai, kaip jie naudojami. Su cigaretėmis ir cigarais tabakas sudeginamas, tačiau kaitinant tabako gaminius, pvz., PLOOM, tabakas kaitinamas. Tai reiškia, kad kaitinamojo tabako gaminiai suteikia jums bėdūmio tabako patirtį.

PLOOM X Advanced yra paprastas ir patogus kaitinamojo tabako gaminys, kuriame naudojama naujoviška HEATFLOW technologija tabako lazdelėms kaitinti iš išorės, suteikiant išskirtinį tabako skonio pojūtį be dūmų ir mažiau tabako dūmų kvapo.¹

Negalite rūkyti tabako lazdelių taip, kaip rūkytumėte įprastą cigaretę – o su PLOOM X Advanced taip pat negalėsite naudoti cigaro ar cigaretės.

¹ Lyginama su cigarečių rūkymu ir grindžiama jutimo testu, kai lyginamas kvapo intensyvumas ore po WINSTON BLUE cigarečių dūmų ir garų iš PLOOM X Advanced (sodraus, gaivaus ar uogų kvapo). Bandymus su 12 vertintojų komisija atliko išorinė laboratorija Vokietijoje. Visi nariai buvo atrenkami ir apmokomi pagal DIN EN 13725:2003.

Ar jums jau yra 18 metų?

 

Norėdami lankytis šioje svetainėje, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų.

 

Šioje svetainėje lankytis gali tik suaugusieji Lietuvoje esantys nikotino ar tabako gaminių vartotojai. Šie produktai sukelia priklausomybę ir nėra nerizikingi.

 

Taip